Dbamy o to, aby nasze produkty były jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Przy ich wyborze patrzymy nie tylko na brak plastikowego opakowania, ale też na metody produkcji i dostawy o mniejszej emisji dwutlenku węgla.

Dostaniecie u nas żywność, mydła w płynie i chemię gospodarczą (w tym składniki do wytwarzania własnej chemii domowej) – to wszystko na wagę do własnych opakowań lub naszych słoików bumerangów. Na półkach czekają na Was również przetwory w zwrotnych butelkach i słoikach, książki o zmianach klimatu i przyrodzie, wielorazowe butelki i kubki, wielorazowe podpaski i kubeczki menstruacyjne, woskowijki, mydła Aleppo, szampony i odżywki w kostce, przybory do golenia, olejki eteryczne, kompostowalne worki na śmieci i na psie nieczystości. A także wiele więcej artykułów wielokrotnego użytku.

Mało Wiele to miejsce w którym robiąc mało możesz zacząć robić wiele dla klimatu i środowiska. To nie tylko sklep, ale też miejsce edukacji gdzie odpowiadamy na pytania o zmiany klimatu, katastrofy środowiskowe czy o to jak na co dzień mniej zatruwać świat.

U nas wybory są proste, wszystko co jest na półce powinno spełnić wasze etyczne wymagania.

GS__3190
GS__3190

press to zoom
GS__3188
GS__3188

press to zoom
DSC_0266
DSC_0266

press to zoom
GS__3190
GS__3190

press to zoom
1/47