robienie myjek konopnych na drutach dla początkujących


Myjki to alternatywy dla jednorazowych gąbek i poliestrowych ściereczek. Doskonale zastępują także gąbkę pod prysznic ( i zapewniają świetny peeling 😉 ). Na warsztatach zostaną wykonane ze znanego ze swoich właściwości antyseptycznych i antybakteryjnych sznurka konopnego lub z miękkiego i chłonnego sznurka bawełnianego. Zachęcamy także do przyniesienia swoich własnych sznurków, którym chcecie dać nowe życie.

Uwaga na warsztaty trzeba się zapisać pisząc maila na kontakt@malowiele.pl. 🙂
W tej chwili zostały 3 miejsca jeszcze 🙂

Na warsztacie razem zamienimy drewniane pałeczki w druty do dziergania i nauczymy się podstawowego ściegu, niezbędnego do stworzenia myjek. Jeśli macie własne druty, których nie umiecie jeszcze obsługiwać, możecie wziąć je ze sobą 🙂 !

Nie trzeba mieć żadnej wiedzy na temat robienia na drutach Iga Wam wszystko wytłumaczy!
Warsztaty poprowadzi Iga Łukaszewicz, która po napisaniu matury, przerażona zaśmieceniem środowiska, założyła Bez folii. Szuka drugiego życia dla starych, pozornie niepotrzebnych rzeczy. Jej główną działalnością jest szycie wielorazowych woreczków oraz prowadzenia warsztatów.
Facebooku: https://www.facebook.com/bezfolii/ oraz
Instagramie: https://www.instagram.com/bez.folii/

Ze względu na swoje przekonania i chęć robienia czegoś dla środowiska oraz innych Iga prowadzi zajęcia w Mało Wiele za darmo ❤
Ze względu na obecną sytuację na warsztaty mogą zapisać się tylko 4 osoby. Przy ładnej pogodzie spotkamy się na zewnątrz, w razie deszczu zajęcia zostaną przeniesione do środka - do warsztatowni Mało Wiele, gdzie obowiązkowe jest noszenie maseczek.
Zapisy: kontakt@malowiele.pl

robienie myjek konopnych na drutach dla początkujących