Spotkanie z Julią Wizowską

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Julią Wizowską, która zajmuje się edukacją na temat odpadów. Na jej blogu oraz profilach na Facebooku i Instagramie „Na nowo śmieci” dowiecie się jak segregować odpady, ale też trochę więcej o recyklingu i upcyklingu (czyli dawaniu rzeczom drugiego życia).Julia napisała także książkę o odpadach i o tym co się z nimi dzieje, po tym jak trafią do naszego kosza. Autorka ma spore doświadczenie reporterskie i to nie jest jej pierwsza książka, co sprawia, że lektura „Nie śmieci” jest bardzo wciągająca i świetnie napisana.


Porozmawiamy z Julią trochę o tym jak to się stało, że zajęła się odpadami i dlaczego to robi. W drugiej części rozmowy podyskutujemy zaś o książce i opowiemy o czym jest.

Rozmowa odbędzie się na żywo i będzie transmitowana na naszym profilu na Facebooku oraz na Youtubie. Będzie także udostępniony jej zapis.

Ponieważ Julia przyjedzie do nas do Mało Wiele na rozmowę, możecie poprosić o książkę z dedykacją i autografem. Zwykła dedykacja (nieimienna) i autograf – robione będą na zasadzie rezerwacji - nie trzeba przedpłaty, zapłacić można na miejscu.

Jeśli chcielibyście specjalną dedykację imienną, książkę trzeba najpierw nabyć w Mało Wiele na miejscu lub przez Internet (napiszcie nam maila lub wiadomość na fb/insta, wyślemy dane do przelewu, a wy odeślecie nam potwierdzenie przelewu).

Takie podpisane książki. Odebrać będzie można u nas w sklepie od 18 Maja lub na Targach Zero Waste w Hali Gwardia, 21-23 Maja, na naszym stoisku.

Spotkanie z Julią Wizowską